Canlı Skor

İddaa oynayan kullanıcılar, oynadıkları karşılaşmaların durumları hakkında bilgi edinmek için karşılaşmanın sonucunu beklemektedir. Fakat canlı skor seçeneği ile karşılaşma başladığı andan bitiş düdüğüne kadar karşılaşmanın skoru ve gidişatı hakkında bilgilere ulaşabilmektesiniz. İddaa oynayan iddaa severler, oynadıkları karşılaşmaların ne durumda olduğunu canlı skordan takip edebilmekte iken, bu durum daha heyecanlı hale gelmektedir. Yani oynadığınız bir iddaa kuponunun direk olarak sonucunu beklemek yerine, canlı skor seçeneği ile canlı olarak takip edebilir ve heyecanı yaşayabilirsiniz. Bu durum için canlı skor seçeneğini bünyesinde bulunduran birçok iddaa sitesi vardır.

canli-iddaa-skorCanlı olarak oynadığınız karşılaşmaları veya merak ettiğiniz karşılaşmaları takip etmeniz için oluşturulan Canlı Skor seçeneği, birçok iddaa sitesinde bulunmaktadır. Fakat bu iddaa sitelerinden daha kolay ve zamanınızı almayacak bir şekilde skorlara ulaşabileceğiniz birkaç site ön plana çıkmaktadır. Canlı skor seçeneği ile canlı olarak karşılaşmaları takip edeceğiniz siteler arasında bulunan Sahadan’ın güncel adresi sahadan.com dur. Güncel spor haberlerine ulaşabileceğiniz sahadan.com, 2005 yılından beri ülkemizde hizmet vermektedir. Haberlerin yanı sıra, iddaa oynamanız için birçok bilgiyi kullanıcıların hizmetine sunan sahadan.com bu alanda yaptığı çalışmalar ile büyük beğeni toplamaktadır. Her gün yeni bir iddaa kuponu paylaşan sahadan.com, bu kuponları hazırlarken çeşitli istatistiksel verilerden yararlanmakta ve derin araştırmalar yapmaktadır. Takımlar hakkında seriler, puan durumu gibi bilgilerin yanı sıra, iddaa bülteni ve iddaa oynatma işlemi de yapmaktadır. Sahadan.com bu işlemlerin yanı sıra iddaa severlere canlı skor seçeneği ile de hizmet vermektedir. Kolay kullanılabilir sitesi ile kullanıcılarına hizmet vermekte olan Sahadan.com, canlı skor seçeneğinde karşılaşmaları bulma konusunda da kullanıcılara yardımcı olmaktadır.

Spor branşına göre karşılaşmaları ayırabilir ve aradığınız karşılaşmayı kolayca bulabilirsiniz. Oynanmakta olan karşılaşmaların skorlarının üzerine tıkladığınızda, karşılaşma hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilmektesiniz. Canlı skor hizmetini iddaa severlere sunan bir diğer site ise Mackolik’tir. Güncel adresi olan mackolik.com dan hizmet vermekte olan Mackolik, canlı skor hizmetlerinin yanı sıra birçok bilgiyi de kullanıcılarına sunmaktadır. Sadece iddaa oynarken değil, spor alanında çeşitli bilgiler edinmesini amaçlayan Mackolik, bu alanda çalışmalar yapmış ve birçok spor bilgisini bünyesine eklemiştir. Ana sayfasında spor haberlerine ulaşabileceğiniz Mackolik’in üst bölümünde bulunan seçeneklerden bilgilere ulaşabilirsiniz. Bilgi bankası bölümünde geçmişten günümüze kadar futbol ile alakalı bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir takım hakkında bilgi almak istiyorsanız, arama butonuna takımın adını yazmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkacak sayfada aramış olduğunuz takımın oynadığı tüm karşılaşmalar, skorları vb. gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Canlı skor bölümünde karşılaşmaları spor branşlarına göre ayırabilir ve aradığınız karşılaşmalara kolayca erişebilirsiniz. Oynanmakta olan karşılaşmaların skor bilgilerinin üzerine tıkladığınızda oynanmakta olan bu karşılaşmanın skor bilgilerine ve çeşitli bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı skor bölümünde karşılaşmaların sağ tarafında bulunan takım karşılaştırma butonu ile takımları birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Karşılaşmaların canlı olarak skorlarını takip edebileceğiniz bir diğer site ise Canlıskor’dur. Güncel adresi olan www.canliskor.com adresinde hizmet vermekte olan Canlıskor, sadece canlı skor hizmeti vermektedir. Bünyesinde tamamlanmış veya oynanmakta olan karşılaşmaların skor bilgilerine yer veren Canlıskor, birçok iddaa severin yoğun ilgisi ile karşılaşmaktadır. Futbol, Basketbol, Tenis, Hokey, Voleybol, Hentbol, Beyzbol, Amerikan Futbolu, Rugby ve daha birçok spor branşı dahilinde oynanmış veya oynanmakta olan karşılaşmaları, liglerine göre ayırabilir ve skor bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Oynanmakta olan karşılaşmaların üzerine tıkladığınız zaman karşınıza bir pencere açılmaktadır. Bu pencerede tıkladığınız karşılaşmanın skor bilgilerini, bu skoru kaydeden oyuncu bilgilerini, karşılaşmada görülen kart bilgilerini, puan durumu, dizilişler ve daha birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kolaylıkla kullanabileceğiniz ve canlı skorları takip edeceğiniz Canlıskor, internet üzerinde canlı olarak skorları takip edebileceğiniz kullanımı kolay bir site olarak karşımıza çıkmaktadır.